Wpisy użytkownika Xander z dnia 21 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 2

xander201
 
Imieniny mam tylko raz w roku. W pracy mamy zwyczaj obchodzenia naszych imienin, prezenty plus kawa i ciasto! W związku z czasem urlopowym, dopiero dzisiaj razem z koleżanką obchodziłyśmy pracowe imieniny.

I oczywiście najmilsza część - prezenty!

Wybrałam je sobie sama. Ponieważ mam fazę włosową, to poszłam w tym kierunku.
Kupując kosmetyki rzadko sugeruję się opiniami innych ludzi. Może to błąd, ale lubię poznawać nowe kosmetyki, próbować. Czasem jestem z tych prób zadowolona, innym razem niekoniecznie.

Jakiś czas temu skróciłam włosy. Doprowadziło to do tego, że muszę je po umyciu i wyschnięciu prostować. A zależy mi na tym, żeby odrastały sobie spokojnie i zdrowo. Szukałam zatem preparatu, który chroniłby je przed wysokimi temperaturami.
Zdecydowałam się na Toni&Guy heat protection mist.

toniguy-heat-protector-mix-450x450_tcm13-291400.jpg


Kolejnym kosmetykiem do włosów, ktory sobie wybrałam jest Syoss Beauty Elixir Absolute Oil.

syoss_teas_11.jpg


Na koniec dodam tylko, że myję włosy raz w tygodniu. Chociaż w ostatnich tygodniach zdarzało mi się robic to częściej ze względu na upały i fakt, że włosy łapały nieprzyjemne zapachy. Absolutnie nie dlatego, że się bardziej przetłuszczały. Mam wrażenie, że moje włosy nie przetłuszczają się wcale. Doprowadziłam je, poprzez złą pielegnację, do opłakanego stanu. Dlatego zmieniłam kosmetyki na te, które polecił mi mój fryzjer. Zrezygnowałam z farbowania! Skróciłam włosy.
Owszem włosy są w lepszej kondycji, ale po myciu przez ok. 2 dni mam na głowie siano. Stąd pomysł na olejki do włosów. Zaznaczę, że moje włosy bardzo źle reagowały na wszelkiego rodzaju odżywki bez spłukiwania czy jedwab do włosów.
Zobaczymy czy moje nowe kosmetyki poprawią bardziej kondycję moich włosów.
Dzisiaj akcja - MYCIE WŁOSÓW!!