Wpisy użytkownika Xander z dnia 5 lipca 2012

Liczba wpisów: 4

xander201
 
Od razu powiem, że zdjęcia perfidnie podprowadziłam. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany poczytaniem tego bloga, to zapraszam serdecznie. Adres będzie widoczny na zdjęciach. Tak jaram się ostatnio tą techniką malowania paznokci, że postanowiłam udostępnić Wam te zdjęcia!
Dziewczyna jest piekielnie zdolna, a ja uczę się wytrwale ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

xander201
 
Byłam dzisiaj na niewielkich zakupach.
Jakiś czas temu stałam się posiadaczką kilku próbek nowego kremu Vichy Idealia. Muszę stwierdzić, że spodobało mi się jak działał na moją skórę. Zatem wyczekałam na promocję w drogerii SuperPharm i dzisiaj go nabyłam za 82,99zł. Teraz będę mogła sprawdzić jego działanie dokładniej. To co teraz przeżywa moja cera można określić jednym słowem - horror. Mam nadzieję, że on pomoże.

Kupiłam również dół od bikini w super neonowym kolorze. Ponieważ wybieram się nad jezioro w sobotę, postarm się ładnie zapozować ;)

a tymczasem...
  • awatar gość: http://shinybox.pl/?ref=a271d16 Darmowe pudełeczko pełne markowych kosmetyków do testowania takich jak Prada, Loreal, Calvin Klein, YSL, Dior i wiele innych! Zarejestruj się! To jest zupełnie za darmo! Wystarczy zebrać kilka gwiazdek a pudełko z kosmetykami będziesz dostawać co miesiąc, a w nim same nowości na rynku kosmetycznym. Ja już się przekonałam, że to nie bujda!!
Pokaż wszystkie (1) ›