Wpisy użytkownika Xander z dnia 29 czerwca 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Ponieważ cieszę się jak dziecko muszę podzielić się z Wami faktem, że mam dzisiaj bardzo dobry humor! Przychodzę do domu, a tu czeka na mnie paczka z moimi zamówionymi kosmetykami.
estyl.pl/(…)joico-k-pak-zestaw-regenerujacy-szampon…

Takich kosmetyków używa mój fryzjer, dlatego moje włosy kochają go do nieprzytomności ;)
I tak oto doszliśmy do kolejnego powodu mojej radości - byłam mianowicie u fryzjera wczoraj. Z włosów, które sięgały łopatek została długość do linii szczęki. Jestem zadowolona. Mam niesforne włosy, które po osiągnięciu pewnej długości zaczynają się kręcić. Jestem z natury fanką prostych rozwiązań, zatem im mniej muszę poświęcić im uwagi tym lepiej. A rozleniwiłam się do tego stopnia, że moje włosy myję raz w tygodniu. Tylko jeden raz, bo zwyczajnie nie potrzebuję robić tego częściej. Ma to swoje plusy, ale i minusy!
Próbowałam wielu różnych kuracji na włosy, żeby stały się bardziej zdyscyplinowane. Żadna nie przyniosła większego rezultatu. Dlatego zdecydowałam się na zakup tych kosmetyków. Przy mojej częstotliwości mycia włosów, starczy na długo.

Następne cudo, o którym muszę wspomnieć to mój nowy telefon!! HTC chacha. Dostałam go dzisiaj i próbuję go okiełznać. Nie jest łatwo. Ale ja się nie poddaję! Będzie chodził jak zegareczek :)

Jak pewnie zauważyłyście, mamy lato. Ponieważ nie uczęszczam już do żadnej szkoły nie celebruję tego jakoś specjalnie. Ale to nie znaczy, że mam zamiar siedzieć w mieście i smażyć się na betonowej patelni.
Już zaplanowałam z K. wyjazd wakacyjny nad jezioro.

www.hotelsolar.com.pl/

własnie w tym hotelu spędzę kilka dni na słodkim nicnierobienu!

Trochę chaotyczny wpis, ale same rozumiecie, emocje!
Może pstryknę dzisiaj jakieś foto mojej nowej fryzury - poproszę K. specjalnie dla Was.

A jutro się opalamy ;) Korzystajmy ze slońca, ale proszę Was zawodowo, z głową.