Wpisy użytkownika Xander z dnia 30 marca 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
A owszem czas się rozliczyć, przeanalizować pewne sprawy, wyciągnąć jakieś wnioski.
Tym zajmuję się w pracy: analizą. Analizuje dane. I niestety muszę przyznać, że pewne zachowania z pracy przenoszę na życie osobiste. Zatem zbieram dane i analizuję je. To chyba choroba zawodowa. Przecież uczuć nie da się analizować! Mój chłopak z tym walczy. Krzyczy na mnie, żebym przestała wreszcie wymyslać różne warianty.
Są pewne fakty, ich powinnam się trzymać.
Jest na świecie ktoś kto mnie kocha. Czasem nie umie tego okazać, tak żeby mnie zadowolić. Niestety wtedy ja zaczynam analizować i  rodzą się pewne scenariusze. Ufam mu, wierzę!
Faktem jest, że jego wrażliwość jest na trochę innym poziomie niż mój. Przecież to facet! Nie wzruszają go filmy, piosenki, słowa. Ale patrzy na mnie jak nikt przed nim. A w tym spojrzeniu widzę miłość. Bywa, że mnie drażni. Krzyczymy na siebie, padają słowa, których żałuję. Zdarza się to coraz rzadziej, bo ufam sobie bardziej każdego dnia.

Zatem to konkluzja wczorajszego spotkania.
Zawiodłeś mnie kochanie, ale nie chcę tego analizować. Myślę, że wspólnie stworzymy jeszcze wiele pięknych chwil, które będę wspominała uśmiechając się pod nosem w autobusie.
Mam trochę gorszy tydzień i musisz mi wybaczyć, bo tylko ty wiesz jak zagmatwane jest moje życie ostatnimi czasy!

Zatem buziak w czubek nosa i do zobaczenia jutro!
Ja spędzę ten wieczór sam na sam z moją melancholią.