Wpisy użytkownika Xander z dnia 2 marca 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
A gdyby tak się wczytać to można zauważyć, że problemy nie omijają mojego związku. Pytanie brzmi: gdzie jest granica pomiędzy wybaczeniem a poczuciem własnej wartości?
Nie da się w skrócie opowiedzieć całej historii. Zatem nie owijając w bawełnę...
Mieliśmy trochę skomplikowany tydzień. W środę nie wytrzymałeś, nie powiedziałeś tego wprost, ale to chyba była tęsknota za moim towarzystwem. Powiedziałeś, że może powinniśmy się wreszcie spotkać. Trochę mnie to ucieszyło, nie chciałam wyjść na mięczaka :)
Zostawiłam koleżnaki, wkurzone, że je wystawiam. Spędziliśmy bardzo miłe środowe popołudnie.
A czwartek mieliśmy spotkać się romantycznie przy winie. Przykro mi było, gdy zadzwonił do Ciebie kolega a ty mnie zostawiłeś żeby spotkać się z nim. Wino skończyłam sama. Miałeś wrócić za parę chwil, ale zrobiły się z tego 4-5 godzin. Nie wiem, bo zasnęłam po tym winie.

Było mi przykro, zamiast mi wytłumaczyć dlaczego wróciłeś tak późno ochrzaniłeś mnie, że nie odebrałam telefonu. Nie słyszałam telefonu, przecież spałam. W to również nie uwierzyłeś!
I tak od słowa do słowa, pokłóciliśmy się. Nie wiem dlaczego, ale okazało sie nagle, że twój późny powrót to moja wina. Przysięgam zatkało mnie!!!

Napisałam gdzieś wcześniej, że jakkolwiek się pokłócimy, zawsze zaśniemy przytuleni. Tym razem również tak było. Przytuliłeś mnie tak mocno, że mogłabym pomyśleć, że chcesz mnie udusić.

W nocy spałeś bardzo niespokojnie, oberwałam kilka razy w głowę. Martwi mnie to, nie wiem jaki był powód tego, że mnie zostawiłeś na tak długo. Odreagowywałeś to dosyć intensywnie w nocy.

Nad ranem zapytałam, czy jesteś na mnie zły. Odpowiedziałeś: zastanów się! Zastanawiałam się cały ranem i później w drodze do pracy. I doszłam do wniosku, że to ja powinnam być na Ciebie zła. Ty powinieneś zastanowić się nad tym co się wydarzyło.

Rano czekałam na telefon. Wiesz jaka byłam zczęśliwa, że zadzwoniłeś?!
Ale ty nie umiesz przepraszać. I tu właśnie pojawia się pytanie: wybaczyć, ale jakim kosztem? Czy My nie powinniśmy być najważniejsi?
Nie widzisz jak bardzo się staram, ograniczyłam swoje głupie fochy. Wydoroślałam w tym związku. Tyle razem przeżyliśmy! Bardzo dobre chwile, ale i bardzo niedobre, dużo strachu i niepewności.

Ale kocham Cię, dlatego inwestuję mnóstwo niewypowiedzianych słów, wiele strachu, zwątpienia.
Wierzę w Nas. Może to naiwne ;)