Wpisy użytkownika Xander z dnia 8 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Znamy się blisko rok, jesteśmy parą ponad 7 miesięcy. Znamy się dosyć dobrze, ale to nasze pierwsze walentynki i w związku z tym zaczynam lekko panikować.
Nie wiem, czy moje wymyślone pomysły na prezent to pomysł dobry czy beznadziejny. Ja na przykład nie przepadam za prezentami, które tylko są. Prezent musi coś oznaczać, być jakimś symbolem.
Będziemy w domu, z winem, i będziemy piekli babeczki. Super-walentynkowe. Ja będę słodka jak miód. Będziemy patrzyli sobie w oczy, głęboko i tajemniczo. Może kupię świece! Zamkniemy drzwi do sypialni i będzie się działo :)

Już nie mogę się doczekać. Następnego dnia wyciągnę Go do kina. Na powelantynkowy sean, wybierzemy sobie jakiś kompletnie niewalentynkowy film.
A teraz zabieram się za przygotowanie naszego kalendarza. Każdy miesiąc z innym zdjęciem i zaznaczonymi różnymi ważnymi ub nie, datami. Muszę wymyślić jakieś super zajęcia na poszczególne weekendy roku.

Będzie się działo, ja jestem ogromnie kreatywna.
  • awatar lussuria: mmmm < oblizuję się xd >
  • awatar PrettyLittleMe: daj znać jak wyszedł kalendarz, sama kiedyś chciałam taki zrobić, ale w końcu wymyśliłam coś innego, tylko nie pamiętam co... :p
Pokaż wszystkie (2) ›