Wpisy użytkownika Xander z dnia 4 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Weekend rozpoczął się wczoraj, a my już zdążyliśmy się pokłócić. Jak zwykle o coś kompletnie nieważnego. Ale, co napawa mnie optymizmem, choćby nie wiem co, zawsze zasypiamy przytuleni do siebie.
Czy jak zwykle to była moja wina? Nie wydaje mi się. Rozmawiałam wczoraj z Twoją koleżanką, ona zna Ciebie trochę dłużej niż ja i powiedziała, że Ty właśnie taki jesteś. Zatem, czy muszę się z tym pogodzić? Nie!
Próbowałam rano porozmawiać o naszej wczorajszej kłótni, ale nie odłożyłeś nawet pilota. Doszłam do wniosku, że chyba jednak za szybko i za dużo przeżyliśmy. Czas trochę zwolnić.
Chcę być z Tobą, daj mi tylko szansę i zaangażuj się odrobinę. Ja walczę ze swoim wrednym charakterem ae z Twojej strony nie widzę żadnej motywacji.
Teraz jestem w domu, Ty załatwiasz jakieś swoje sprawy. Ale przynajmniej wróciliśmy już do Twojego domu. Jesteś równie uparty jak ja. Wyprowadziłeś się pod wpływem złości, bo okazało się, że Twoja siostra mnie nie akceptuje. Nigdy nie okazała mi tego bezpośrednio, co mnie trochę zaskoczyło. Nie można być aż tak dobrym aktorem.
Twoje zachowanie, pomimo tego, że działałeś pod wpływem impulsu i złości, pokazało, że zależy Ci na mnie.
Mam nadzieję, że dotrzemy się jeszcze.
Tobie życzę trochę więcej cierpliwości, a sobie odrobinę więcej wiary w ludzi. Nie tacy oni straszni jak ich malują :)