Wpisy użytkownika Xander z dnia 20 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Spędzamy ten dzień osobno. Ale muszę przyznać, że ten weekend był naprawdę super. W sobotę imprezka, ty oglądałeś walkę a babska część plotkowała i piła wino. To co wydarzyło się po wyjściu gości zostawię dla nas... Twoja reakcja powiedziała mi wszystko.
A w niedzielę wybraliśmy się na sanki. Niestety zabłądziiśmy i zakopaliśmy się w jakiejś zaspie. Ale to była prawdziwa przygoda. Samochód odkopaliśmy i zamiast zjeżdzać z górki, urządziliśmy sobie kulig. Jeszcze zaczął sypać śnieg. Bajka!!!
Wróciliśmy z wycieczki i poszliśmy na górkę. Do domu wróciliśmy z pamiątką w postaci znaku drogowego "droga z pierwszeństwem przejazdu", kopnięty kwadrat :) Ktoś chyba używał go do zjeżdżania z górki, zamiast sanek. Przygarnęliśmy biedaka. Po powrocie ulepiliśmy ogromnego bałwana.
Ponieważ na sanki nie zabrałam telefonu, zatem zdjęć brak!
Jutro nadrobię zaległości! Nie wiem, czy zdjęcia wyjdą gdyż z moim mężczyzną zobaczę się prawdopodobnie około 18.00.
Plan na jutro to gotowanie dla mojego cudownego chłopaka. Dzisiaj rano zostawiłam u niego laptop i prostownicę. Wstaję ok. 5.30 rano, a on ok. 7.00. Zatem rano, gdy ja wychodzę do pracy On jeszcze śpi. Zatem delikatnie potrząsam nim i proszę, żeby podrzucił mi laptop wieczorem. A On na mnie nakrzyczał, że go budzę. Dostał zatem opiernicz, delikatnie mówiąc, że nie życzę sobie takiego traktowania.
Mój mężczyzna odwiózł mi laptop i bardzo słodko przeprosił za poranną złośliwość. Jeszcze o tym nie wie, ale jutro uraczę go własnoręcznie przygotowaną sałatką makaronową z suszonymi pomidorami.
Mam nadzieję, że ucieszy się bo, jak zauważyłam, lubi oryginalne smaki.

Zamieszczam zatem link, który będzie moją jutrzejszą inspiracją.
kuchnia.ofeminin.pl/(…)przepis_salatka-z-suszonymi-…