Wpisy użytkownika Xander z dnia 16 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Tak, to ja! Historia jak z telenoweli. Mianowicie spotkałam się z moim mężczyzną w walentynkowe popołudnie. A ponieważ jestem chora biorę różne leki żeby sobie ulżyć w cierpieniu.
Powiem tylko, że zmieszanie pewnych leków, nawet z niewielką ilością alkoholu, powoduje senność. Zatem w trakcie bardzo miłego wieczora, po wypiciu lampki wina, zasnęłam w trakcie oglądania baaardzo romantycznego filmu. Fakt, w objęciach mojego mężczyzny :)
Następnego dnia chciałam mu to wynagrodzić. Zakupiłam wino, pięknie się ubrałam, umalowałam, uczesałam. R. przyjechał po mnie o 18.00. Pojechaliśmy, dosłownie na chwilę (według zapewnień R.), do kolegi mojego mężczyzny. Zostaliśmy do 21.00. Wypiliśmy po piwie, pogadaliśmy, umówiliśmy się na weekend.
Mój Kochany Chłopak zabrał mnie do siebie, gdzie ostentacyjnie wyjęłam butelkę wina i powiedziałam, że zostawimy ją sobie na jakąś romantyczną okazję.
Był baaaardzo zaskoczony. Powiedział: "Dlaczego nie powiedziałaś, że chcesz spędzić ze mną ten wieczór i napić się wina?"

Ach ci faceci!
Ale kocham Go ;)