Wpisy użytkownika Xander z dnia 13 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Zatem mój katar najpierw udał, że znika a później atakuje ze zdwojoną siłą. Cierpię zatem dzisiaj w samotności. Nie wyglądam zbyt wyjściowo. Na szczęście R. ma dzisiaj jakieś ważne sprawy do załatwienia, za chwilę wchodzę pod kołdrę i idę spać. Muszę do jutra choć trochę się podleczyć, przecież jutro walentynki. I miły wieczór z moim mężczyzną. Mam nadzieję!
Zatem babeczki zostały zamówione w dniu dziejszym. Po pracy odbiorę i chyba od razu jadę do niego. Nie chce mi się jechać do domu tylko po to żeby on po mnie za chwilę przyjeżdżał. Strata czasu.

W sobotę byłam w kinie. Dziewczynom film się podobał. Doszłyśmy do wspólnego wniosku, że Antoni Pawlicki jest całkiem przystojny. Dobry film, ciekawie opowiedziana historia pewnej miłości, z pewnymi zwrotami, których osobiście się nie spodziewałam. Może w pewnych momentach akcja ekko siadała, ale ogólnie film do obejrzenia. Może nie nastawiajcie się na romantyczny wieczór filmowy, raczej pewną historię, nawet trudną, opowiedzianą z perspektywy psychologa więziennego. Tyle o filmie Big love. Nie zawiodłam się!
Dla chłopaków, cóż, trochę się nudzili... Ale dzielnie dotrzymywali nam towarzystwa!