Wpisy użytkownika Xander z dnia 11 lutego 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Jak wyżej. Cieszę się, niestety jedna niewielka rzecz nie daje mi spokoju. A mianowicie ten przebrzydły katar. Mam go od czwartku, a złapałam go ponieważ, jak na ironię, za ciepło się ubrałam! Złośliwość losu. Ale to nic, byłam w aptece, zakupiłam odpowiednie leki i jest mi lżej. Tak czy siak będzie trwał ok. tygodnia, ale mogę przynajmniej swobodnie oddychać.

A dzisiaj idę z moim mężczyzną do kina na film pt. Big Love. Z premedytacją wybrałyśmy z koleżanką film, który nie pasuje do konwencji walentynkowej żeby chłopaki w kinie nie zasnęli. Później prawdopodobnie na piwo, na imprezę to chyba nie mam chęci w ten weekend z moim cieknącym nosem, bolącą głową i gardłem.

A jeżei chodzi o walentynki to pragnę poinformować wszystkie dziewczyny, że tego dnia o 20.45 jest mecz piłki nożnej. FC Barceona vs Bayern Leverkusen - zatem dyskretnie wyciągnijcie wtyczki z kontaktów.
Mojemu mężczyźnie aż się oczy zaświeciły na tą informację, powiedziałam zatem, że nie ma problemu może ten mecz obejrzeć. Dla mnie walentynki to nie jest jakiś super powód do świętowania. Ale on życzliwie oznajmił, że nagra sobie i obejrzy później. Miło z jego strony, ale i tak wiem, że będzie co kilka minut zmieniał kanał żeby zobaczyć wynik meczu. Pogodziłam się z tym.
Z niecierpliwością czekam na Euro 2012!!!
A niech tylko jakiś ważny mecz rozegrany zostanie w naszą rocznicę (26.06.)!a tutaj zwiastun, wypowiem się po filmie