Wpisy użytkownika Xander z dnia 5 października 2012

Liczba wpisów: 5

xander201
 
  • awatar Linde-Lo: świetne! Zapraszam do siebie;) Miło by było znaleźć się w Twoich obserwowanych;);* Pozdrawiam:*
Pokaż wszystkie (1) ›
 

xander201
 
Czas na moje wielkie przemyślenia.
Niejedno już w życiu przeżyłam i strasznego i wesołego. Wiele widziałam i jeszcze więcej nie zobaczyłam. Ale choćbym nie wiem jak się starała to życia nie pojmę. Wydawało mi się nawet, że zaczynam już łapać o co w nim chodzi, ale to była tylko malutka chwila i dawno już mi gdzieś uciekła!

Dochodzę powoli do wniosku, że pewne rzeczy trzeba przeżyć, najgorsze co możemy zrobić to schować się, udawać, że nas nie ma. Wiecie ile wspaniałych chwil uciekło mi z tego powodu?
Później starałam się je nadgonić i łapać jak popadnie. Wynikło z tego więcej złego i wiele chaosu zagościło w moim życiu.
Powoli się to stabilizuje. A ja uczę się, po tylu latach, że nawet ktoś taki jak ja zasługuje na to żeby mieć pełne życie. Przeżywać je w całości, każdą malutką chwilkę. Pewne rzeczy powtórzą się wiele razy, inne już nigdy.

Muszę zaakceptować w sobie jedną rzecz, o której nie umiem nawet pomyśleć. Jestem DDA. I dopiero teraz wiem, że muszę nauczyć się z tym żyć. Całe moje teraźniejsze życie wynika właśnie z tego krótkiego stwierdzenia: DDA.

To wszystko co miałam do zakomunikowania zdezorienowanym pingerowiczkom. Chciałam to tylko powiedzieć.