Wpisy użytkownika Xander z dnia 30 stycznia 2012

Liczba wpisów: 3

xander201
 
Wstawiłabym tu tylko uśmiechnięte buźki, ale nie będę się psychicznie znęcała nad Wami!

Weekend się skończył. Muszę przyznać, że odbyłam z moim mężczyzną jedną bardzo poważną rozmowę. Wytknął mi mianowicie kilka negatywnych cech mojego charakteru, walczę z nimi. Muszę niestety przynać, żę wiele zastrzeżeń jest jak najbardziej uzasadniona. Jestem histeryczka i choleryczka straszna. Wydaje mi się, że zepsuł mnie mój poprzedni związek. Teraz powoli zdaję sobie sprawę z moich pewnych negatywnych cech charakteru. I walczę z nimi. Tymczasowo mój Ukochany Chłopak wspiera mnie wytwale, ale wiem że przyjdzie czas, że ta cierpiwość się skończy i zostanę z ręką w nocniku, sama!

A dzisiaj mój mężczyzna spotyka się z przyjacielem i będą robili jakieś męskie rzeczy.

A wczoraj przeprowadziliśmy bardzo ciekawą rozmowę. Martwi mnie, że nie uprawiamy seksu. A raczej uprawiamy go mniej. Nie czuję jakiegoś szczególnego dyskomfortu, ale moja intuicja już zaczęła szaleć. Zapytałam zatem wprost, nie lubie owijania w bawełnę, czy nie znudziłam mu się. Najpierw mnie zbył myśląc chyba, że żartuję. Ale wyczuł chyba, że to poważna sprawa, przytulił i wytłumaczył jak to wygląda z jego strony.
A ja być może pierwszy raz w życiu jestem w powżnym związku, gdzie ważne są uczucia. I uwaga, rozmawiamy ze sobą na ich temat, obie strony wypowiadają się. Czasem są zgrzyty, ale zawsze jakoś się dogadujemy.
W takim nastroju dzisiaj jestem i dlatego mam ochotę wstawiać te buźki :)
Miałam wstawić nasze zdjęcia z ostatniej imprezy, ale niestety pendrive został w pracy.

w zamian mam coś innego. Beyonce na okładkach, wybrać to najlepsze to chyba niemożliwe!

(Trwa ładowanie załączników…)