Wpisy użytkownika Xander z dnia 28 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Trzeba być chyba mną, żeby potrafić zepsuć coś tak pewnego w kilka sekund. Bo uczucie mojego chłopaka do mnie to jest czymś pewnym. Powoli zaczynam mu ufać, a to nie jest czymś oczywistym.
Zacznę od tego, że nasz związek powstał dość nieoczekiwanie. Plan był taki, żeby spotkać się, zaliczyć i zapomnieć. Ale ponieważ życie nie zawsze jest takie przewidywalne, zakończyło się tym, że powiedział mi, że chce się ze mną spotykać na poważnie. Wielkim ryzykiem było powiedzenie, że ja również tego chcę. Dlaczego?
To kolejna długa historia. W skrócie powiem tylko, że mój chłopak ma pewną opinię wśród osób, które go znają. A mianowicie taką, że zalicza wszystko co mu wpadnie w oko. Na początku naszej znjomości bawiło mnie to strasznie, jak podrywał te wszystkie dziewczyny. A one jak zaczarowane robiły wszystko o co je prosił. Gdy zaczęliśmy być razem obudziła się we mnie jakaś głupia zazdrość. Teraz jestem na etapie "zaufywania". Słyszę i widzę, jak rozmawia z innymi dziewczynami, ale powoli nabieram pewności, że jest tylko mój.
Na marginesie wspomne tylko, że połowa tych strasznych historii okazała się być nieprawdą. Pomyślcie jak łatwo skrzywdzić człowieka kłamstwem i plotką.