Wpisy użytkownika Xander z dnia 26 stycznia 2012

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Ponieważ żyć nie mogę jak czegoś nie zamotam... dopowiedzcie sobie resztę ;)

Cudowna Ja, wymyśliłam sobie ostatnio, że czas na poprawę. Czyli zwyczajnie postaram się być milsza dla swojego chłopaka. A że jestem super konsekwentna, więc na razie dobrze mi idzie (postanowienie poczynione w niedzielę!).
Chłopak jest zadowolony, ale nie jest także głupi. Odkrył zatem, że muszę coś kombinować skoro tak się do niego miło uśmiecham i jestem taka grzeczna i miła. Nie zapytał wprost, bo chyba taka przemiana tymczasowo mu odpowiada. Ale przyłapałam go kilka razy, gdy przyglądał mi się badawczo. Ale nie zapytał.

Sielanka trwała do wczorajszego dnia, kiedy nie wytrzymał napięcia związanego z tą moją metamorfozą wewnętrzną. Na pytanie, "co tam?". Odpowiadam, że w porządku, ale chyba mam ostatnio jakąś depresję. Jako, że grzeczny jest zapytał "jaką?". Ja również jestem grzeczna, pytam zatem czy mnie nie zdradza!
Odpowiedź oczywiście była żartem!!! Spróbowałby szczęścia :)
A ponieważ poczucia humoru mu nie brakuje (!!!) odpowiedział TAK. Cóż było zrobić, kłótni nie było. Ale teraz trochę się nad tym zastanawiam. Lubię szczerość, więc zwyczajnie mam zamiar poruszyć z nim ten temat. I po co mi ta przemiana?!

Dzisiaj widzimy się ponieważ mój Kochany Chłopak postanowił uczcić ze mną fakt, że ten zagmatwany, skazany na zagładę przez wszystkich związek isnieje już 7 miesięcy (na to, że potrafimy razem być ani złotówki do dziś nie postawił nikt... S.G.).
Ja się cieszę ponieważ mój były chłopak obstawiał, że skończy się maksymalnie po 3 miesiącach, a ja zostanę biedna i skrzywdzona.
Dobra kończę. Muszę się jeszcze przygotować przecież!