Wpisy użytkownika Xander z dnia 8 grudnia 2011

Liczba wpisów: 2

xander201
 

Że internet kopalnią wiedzy jest nikogo nie trzeba przekonywać. Znajdziecie w nim wszystkov i nic. Trzeba umieć wśród całej masy śmieci odnaleźć perełki :)

Nie wiem jak ogół ludzkości, ale ja jestem zachwycona! I nie ma znaczenia co myślą inni. Sesje są świetne.
 

xander201
 
Mój Cudowny Super Chłopak jak każdy chłopak trochę naiwny jest. Aczkolwiek muszę przyznać, że nie aż tak bardzo jak mi sie wydawało. A zmierzając do sedna.
Każda z nas ma swoją koleżankę, którą lubi ale...
Moja koleżanka "ale..." ma pewną cechę. Mianowicie zdarza się jej zwyczajnie koloryzować. Nie przeszkadza mi to, do momentu kiedy wpływa na moje życie.
W dzniu wczorajszym mój Kochany Chłopak spotkał moją koleżankę "ale...", mieszkają niedaleko siebie. Usłyszał od niej o pewnym chłopaku, z którym kiedyś się spotykałam. Niestety teraz wiem, że to spotykanie się było pomyłką. Chłopak jednak się zaangażował i najwidoczniej jeszcze mu nie przeszło. Pech niestety polega na tym, że owa koleżanka zna tego chłopaka.
I właśnie o nim opowiadała mojemu Kochanemu Chłopakowi przy wczorajszym przypadkowym spotkaniu. Zdenerwowalam się trochę, historia tamtego spotykania się nie jest na pierwszym miejscu moich ulubionych historii i bynajmniej nie upoważniłam nikogo do wtajemniczania mojego chłopaka.
Ale tak to juz w życiu bywa, że doganiają nas czasem nasze "tajemnice". Chcemy o czymś zapomnieć, a to w najmniej oczekiwanym momencie wypływa. Historia koleżanki "ale..." pokazuje, że szczerość to najlepsza broń na "serdeczne" zainteresowanie. Koleżanka niech się wypcha sianem, bo mam zamiar powiedzieć jej kilka słów. Może coś zrozumie, a może znowu jestem naiwna :)

Musiałam odreagować! Proszę o zrozumienie.