Wpisy użytkownika Xander z dnia 4 grudnia 2011

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Cóż, jestem już w domu. Właśnie przed kilkoma chwilami mój Kochany Chłopak przywiózł mnie do domu wraz z moim słodkim psem.
Czy to normalne, że już za nim tęsknię? Czy straciłam już swoją tożsamość? Czy zawsze będziemy już my, a nie ja?
To normalne, że tęsknię. Tak chyba powinno być. Ale normalne jest również to, że jutro prawdopodobnie się nie spotkamy. Możliwe, że spotkam się z urodzinową koleżanką oraz siostrą, która pewnym zbiegiem okoliczności jutro ma urodziny! Zatem nie spotkamy się i czuje wobec tego pewną satysfakcję ;) Ale taką w granicach zdrowego rozsądku.
Z poprzednim chłopakiem byłam prawie 9 lat. Po tak długim czasie gdzieś zgubiłam swoją tożsamość, moje JA zabłądziło gdzieś wśród tych wszystkich spraw związanych ze związkiem. Po nim miałam prawie roczną przerwę zanim zaczęłam spotykać się z moim Kochanym Chłopakiem.
Przez ten rok przerwy robiłam wiele głupich rzeczy, z których wcale nie jestem dumna. Ale taka była kolei rzeczy! Musiałam nauczyć się wiele rzeczy od nowa, np. jak być sama ze sobą. To jest trudne. Nie zwariować w świecie, który tak bardzo lubi pary.
Świat nie jest przystosowany do nieparzystych ludzi! Trzeba było zatem nauczyć się chodzić samemu do kina, na pizzę. Nie wspomnę już o trudnym kodeksie randek po tylu latach przerwy. To prawdziwy labirynt!!!

a teraz kilka rzeczy zupełnie na marginesie, jestem przecież również normalną dziewczyną ;)