Wpisy użytkownika Xander z dnia 1 grudnia 2011

Liczba wpisów: 1

xander201
 
Co powiedział mój kochany chłopak po kolejnej kłótni? "Kochanie musimy sie dotrzeć i zgrać..."
A zatem, kłócimy się a później spokojnie rozmawiamy na temat naszego zachowania. Pouczajace doświadczenie, zauważyłam wiele swoich nieciekawych zachowań. Wcale nie podobało mi sie to, co sobie uświadomiłam.
Zatem chłopak jest jak lustro, w którym mogę w naprawdę jaskrawym swietle zobaczyć wszystko to, przed czym zazwyczaj zamykałam oczy. Ja jestem ambitna, On jest ambitny. Ja lubię rządzić, On mi wcale nie ustępuje na tym polu. Zatem kłótnie będą, może w przyszłości będziemy dla siebie bardziej wyrozumiali. Zrezygnujemy z wielu niepotrzebnych konfliktów :)
Poza tym ja chcę stabilizacji, On chyba jeszcze nie. Zrozum kobiety! W czerwcu były chłopak prawie mi się oświadczył. Gdybym wtedy z nim została zamiast szukać przygód, byłabym zaręczona i moje życie byłoby stabilne i przewidywalnie nudne.

zastanawiam sie nad nutą na mój szczególny, melancholijny nastrójPiękna piosenka, a jaki głos... Rozpływam się.
Nawet zimą, albo mroczną jesienią mozna sie skutecznie zakochać. I tego mogę wszystkim życzyć z czystym sumieniem. Zakochajcie się skutecznie. A potem ogladajcie "Pingwiny z Madagaskaru" w każdy niedzielny poranek w piżamach z kubkiem kawy. I nieważne w kim. Ważne, aby być z tym kimś szczęśliwym, nawet po kłótni.